LOKALE DO WYNAJĘCIA

Szanowni Państwo zapraszamy do obejrzenia lokali / pomieszczeń, które posiadamy do wynajęcia w obiekcie handlowo usługowym oraz budynku biurowo/handlowym na ul. Szczecińskiej 70. Obiekt znajduje się na posesji zamkniętej. Posiada dwie szerokie bramy wjazdowe umożliwiające przejazd samochodom typu TIR oraz powierzchnie parkingowe na auta prywatne i dla klientów. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy branże pokrewne do naszej i nie tylko.


1) Lokal handlowo usługowy ok 103 m2 ( duże przestronne pomieszczenie  w układzie prostokąta 83 m2, pomieszczenie magazynowe 13 m2 oraz toaleta z pomieszczeniem sanitarnym ok 7 m2. Lokal w trakcie remontu - możliwa adaptacja własna przyszłego najemcy.
https://www.olx.pl/oferta/do-wynajecia-lokal-103-m2-ul-szczecinska-70-koszalin-CID3-IDBMe3b.html

2) Lokal handlowo usługowy ok 73  m2 ( duże przestronne pomieszczenie  w układzie prostokąta 64 m2 i oddzielonego pomieszczenia biurowego 9 m2 z oknem z lustra weneckiego - widok na salę obsługi/sprzedaży, do lokalu przynależy dostęp do toalety i pomieszczenia sanitarnego. Lokal w trakcie remontu - możliwa adaptacja własna przyszłego najemcy.
https://www.olx.pl/oferta/do-wynajecia-lokal-o-pow-73-m2-ul-szczecinska-70-koszalin-CID3-IDBMeSd.html

3) Lokal handlowo usługowy ok 91 m2 ( duże pomieszczenie sprzedaży / obsługi w układzie kwadratu, pomieszczenie sanitarne oddzielone drzwiami, toaleta z wc, oraz pomieszczenie magazynowe z drugim wejściem. Lokal gotowy do wynajęcia.
https://www.olx.pl/oferta/lokal-do-wynajecia-ul-szczecinska-70-koszalin-91-m2-CID3-IDBJe2t.html

4) Lokal handlowo usługowy z pomieszczeniem magazynowym ok 140 m2 ( pomieszczenie sprzedaży / obsługi przedzielone od wejścia witryną szklaną lokal posiada oddzielne pomieszczenie sanitarne i toaletę, oraz obszerną salą sprzedaży lub magazynu). Lokal w trakcie przygotowania cena ustalana indywidualnie po spotkaniu i ustaleniu szczegółów.

5) Pomieszczenia biurowe w budynku biurowym dwupiętrowym od ok 10 m2 do ok 48 m2 ( pojedynczy, łączone podwójne, łączone potrójne ) - w trakcie przygotowania

6) Możliwość wynajęcia całego piętra w biurowcu ok. 400 m2 wraz z dużym placem np. dla firmy transportowej, biur rachunkowych itp.
Cena ustalana indywidualnie po spotkaniu i ustaleniu szczegółów.